Sezon Özetleri Burada

MACERA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR. MERAKLA BEKLENEN STRANGER THINGS 4’ÜN SON FRAGMANI YAYINLANDI.

Stranger Things 4 – 1. Kısım, 27 Mayıs’ta; Stranger Things 4  – 2. Kısım, 1 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Dünya tersine dönüyor! Netflix, 27 Mayıs’ta ilk 7 bölümü yayınlanacak olan Stranger Things 4‘ün son fragmanını paylaştı.

Yeni bölümler yayınlanmadan önce ilk üç sezonda neler olduğuna yakından bakmak ister misiniz? Stranger Things evreniyle ilgili hafızanızı tazeleyecek sezon özetleri sizleri bekliyor.

Üçüncü Sezon’da Ne Olmuştu?

Sene 1985. Hawkins, Indiana’da okullar tatile girmiş ve açılan yeni alışveriş merkezi şehre hareketlilik getirmiştir. Romantizmin yükseldiği bu dönemlerde, yeni tehlikeler varlık göstermeye başlar. Kötülük evrim geçirir ve bir yaz her şeyi değiştirebilir.

Stranger Things 3. Sezon Özeti’ni izlemek için tıklayın.

İkinci Sezon’da Ne Olmuştu?

Sene 1984. Hawkins, Indiana’da yaşayanlar Demogorgon dehşetinin ve Hawkins Laboratuvarı’nda dönen sırların neden olduğu şoku henüz atlatamadı. Will Byers, Baş Aşağı dünyadan kurtarılsa da daha büyük ve uğursuz bir varlık hayatta kalanları tehdit etmeye devam ediyor.

Stranger Things 2. Sezon Özeti’ni izlemek için tıklayın.

Birinci Sezon’da Ne Olmuştu?

1980’lerin bir nesli büyüleyen klasiklerine yazılmış bir aşk mektubu niteliğindeki Stranger Things, bir çocuğun sırra kadem bastığı 1983 yılı Indianası’nda geçiyor. Arkadaşları, ailesi ve yerel polis, onun ortadan kayboluşuna dair cevapları ararken kendilerini devlet tarafından yürütülen çok gizli deneylerin, ürpertici doğaüstü güçlerin ve son derece tuhaf küçük bir kızın karıştığı sıra dışı bir gizemin içinde bulur. Şimdi hayatta kalmak için güç birliği yapmak ve arkadaşlığın korkudan daha güçlü olduğunu hatırlamak zorundadırlar.

Stranger Things 1. Sezon Özeti’ni izlemek için tıklayın.

Stranger Things 4 Hakkında

Hawkins’e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı’ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer. Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır. En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya

çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya’nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.

2016’da yayına girmesinden bu yana dünya çapında büyük ilgi gören Stranger Things65’i aşkın ödül kazandı ve 175 ödüle aday gösterildi. Bu ödüller arasında Emmy ödülleri, Altın Küre ödülleri, Grammy’ler, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Yılın Dizisi ödülü, People’s Choice Ödülleri, MTV Film ve Televizyon Ödülü, Teen Choice Ödülleri ve diğer pek çok ödül bulunuyor. En İyi Drama Dizisi dalında üç kez Emmy’ye aday gösterilen Stranger Things, Netflix’in en çok izlenen yapımlarından biri. 582 milyon saat izlenen 3. sezon, Netflix Top 10 listesinde En Popüler 2. İngilizce dizi oldu. Stranger Things‘in yaratıcılığını Duffer Kardeşler, yapımını ise Monkey Massacre Productions ve 21 Laps Entertainment üstlendi. Dizide baş yapımcı olarak hizmet veren Duffer Kardeşler’e 21 Laps Entertainment’tan Shawn Levy ve Dan Cohen ile Iain Paterson ve Curtis Gwinn eşlik ediyor.

Yönetmenler: Duffer Kardeşler (1., 2., 7., 8. ve 9. bölümler), Shawn Levy (3. ve 4. Bölümler), Nimród Antal (5. ve 6. Bölümler)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.