‘Scenes From A Marriage’ Dizisinde Başrol Onların!

Ünlü yıldızlar Michelle Williams ve Oscar Isaac, usta yönetmen Ingmar Bergman’ın Scenes From a Marriage adlı dizisinden uyarlanacak mini dizi için bir araya geliyor.

Ingmar Bergman’ın 1973 yılında çektiği altı bölümden oluşuyor ve başrollerinde Liv Ullmann ve Erland Josephson yer alıyordu. Dizi daha sonra sinema filmi olarak da çekildi.

HBO Max çatısı altında çekilecek dizi Amerikalı bir çiftin aşkı, nefreti, tek eşliliği ve boşanmayı tekrardan sorgulayacak.

Diziyi The Affair, In Treatment dizilerine imza atan Hagai Levi yazıp yönetecek. Aynı zamanda Michelle Williams ve Oscar Isaac başrol olmalarının yanı sıra dizinin arka planında baş yapımcılık görevini üstlenecek.

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir