Ryan Gosling ‘The Actor’da Başrolde


Ryan Gosling’in projeleri arasına bir yenisi eklendi. Açıklamalara göre Duke Johnson’ın yönetmen koltuğuna oturacağı The Actor’ın başrolü yıldız oyuncu Ryan Gosling olacak. Oscar adaylığı bulunan Gosling, bu kez noir bir suç temalı filmde başrolü üstlenecek.

La La Land, Blue Valentine gibi yapımların başarılı ismi Ryan Gosling’i son olarak First Man isimli Neil Armstrong’u odağına alan filmde ve dünya çapında büyük beğeni toplayan Blade Runner 2049’da izlemiştik. Şimdi ise oyuncu suç türüne dönüş yapıyor. Anomalisa ile tanıdığımız Duke Johnson ve Stephen Cooney tarafından yazılan The Actor filmi 1950 yılına götürmeye hazırlanıyor.

The Actor, Paul Cole isimli bir oyuncuya odaklanacak. 1950 yılının Ohio’sunda Paul Cole, ölümüne dayak atılıp bir köşede ölüme terk edilir. Ayrıca soyulmuştur ve gizemli küçük bir kasabada kendini bulur. Şimdi ise Paul’un eve dönüş yolunu bulması, yaşamını yeniden toparlaması gerekmektedir. Paul’un kimliği de kaybolmuştur. Eve dönüş yolunda hem sevgiyi hem de kendini yeniden bulması gerekmektedir.

The Actor’ın hikayesi, Donald E. Westlake’in kaleme aldığı Memory isimli kitaptan uyarlandı. Roman, 1960’lı yıllarda yazılmasına rağmen 2010 yılında basılma imkanı bulmuştu. Donald E. Westlake, bundan iki yıl sonra da hayatını kaybeder. Film Ryan Gosling’in yapımcılığında hayata geçirilecek. Gosling’in aynı zamanda önümüzdeki projeleri arasında Wolfman, The Gray Man ve Project Hail Mary filmleri bulunuyor.

(Beyazperde)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir