‘Reacher’dan Haber Var

Maria Sten, ‘Kötü Şans ve Bela’ Kitabından Uyarlanacak 2. Sezon İçin Geri Dönecek.

Amazon Prime Video dizisi Reacher’ın ikinci sezon detayları şekilleniyor. Maria Sten, aksiyon serisinin ikinci sezonu için anlaşmaya vardı. Prime Video, Sten’in Frances Neagley rolünü yeniden canlandıracağını paylaştı. Jack Reacher’ı canlandıran Ritchson, Çarşamba günü ikinci sezonun Jack Reacher serisinin 11. kitabı olan Kötü Şans ve Bela’sını ele alacağını açıklamıştı. İlk sezon Killing Floor’a dayanıyordu.

Yazar ve şovmen Nick Santora’nın yarattığı dizi, kısa süre önce sivil hayata dönen kıdemli bir askeri polis müfettişi olan Jack Reacher’ı takip ediyor. Reacher, ülkeyi dolaşırken ve bir zamanlar hizmet ettiği ulusu keşfederken yanında telefon ya da başka bir temel eşya taşımayan bir serseri. Reacher, Georgia’nın küçük Margrave kasabasına geldiğinde, 20 yıl sonra ilk cinayetiyle boğuşan bir topluluk bulur. Polisler onu hemen tutuklar ve görgü tanıkları Reacher’ı suç mahalline gördüğünü iddia eder. Masumiyetini kanıtlamak için çalışırken, derinlere kök salmış bir komplo ortaya çıkmaya başlar ve bu komployu ortaya çıkarmak, Reacher’ın keskin zekasını ve sert yumruklarını gerektirecektir. Her şeyden önce kesin olan bir şey var: Suçu yıkmak için yanlış adamı seçtiler.

İşte Reacher 2. sezonun giriş satırı: “Reacher’ın eski askeri birliğinin üyeleri birer birer ölmeye başladığında, Reacher’ın aklında tek bir şey var: İntikam.” 2. sezonun çekimlerine sonbaharda başlanacak.

Kadroda ayrıca Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster, Hugh Thompson, Harvey Guillén, Kristin Kreuk yer alıyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir