Polisiye dizi ve filmler Puhutv’de

Başından kalkamayacağınız polisiye dizi ve filmler Puhutv’de!

Başladığınız an sonunu getirmek isteyeceğiniz, bittiği zaman çabucak tükettiğinize üzüleceğiniz türden gizem-polisiye ve dram yüklü dizi ve filmler Puhutv’de!

DEADWATER FELL

Deadwater Fell, Avrupa polisiyeleri sevenlerin tek solukta bitireceği sürükleyici bir mini dizi. David Tennant’ın oyunculuğuyla derinleşen bu mini dizi başarılı teknik çekimleriyle izleyicide gizem hissi uyandırıyor. Bütün hikayeyi 4 bölümde izleyiciye sunan Birleşik Krallık yapımı bu dizide hem çok başarılı oyunculuklar izleyeceksiniz hem de gizeme doyacaksınız.

Kırsal bir İskoç köyünde yaşayan görünüşte çok mutlu ve mükemmel görünen Kendrick ailesinin evinde gece yarısı büyük bir yangın çıkar. Anne ve üç çocuğun kurtulamadığı bu yangından sadece ailenin doktor babası canlı olarak kurtulur ve bir süre sonra hastanede kendine gelir. Ailenin her bir üyesinin yangın günü uyuşturulduğunun ortaya çıkması sonrasında müfettişler soruşturmayı derinleştireceklerdir.

https://puhutv.com/deadwater-fell-detay

MANHATTAN GECESİ

Bu gizemli gerilim dolu filmde tempo hiç düşmüyor, Adrien Brody’nin nefis oyunculuğuyla hikaye izleyiciyi adeta içine çekiyor, filmdeki küçük detaylar vurucu rol oynuyor. Gizem-dram türündeki bu filmi izledikten sonra dönüp detaylar üzerine düşünmeden edemeyeceksiniz.

Gazeteci Porter Wren, mahkeme ve cinayet yazıları çıkaran New York’un önemli bir gazetede çalışır, mutlu bir evliliği vardır bu sıradan adamın hikayesi katıldığı bir davetten sonra tamamen  değişir.

https://puhutv.com/manhattan-gecesi-detay

ŞAHSİYET

puhutv orijinal dizisi “Şahsiyet”, polisiye-dram türünü sevenlerin listelerinin ilk sıralarına yerleşecek türden. İlk bölümden son bölüme kadar soluksuz izlenecek ve etkisi uzun sürecek bir dizi. Agah Beyoğlu karakterinin  psikolojik çözümlemeleri, Haluk Bilginer’in efsane oyunculuğuyla “Şahsiyet”, izleyiciye müthiş bir seyir deneyimi sunuyor.

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yalnız bir yaşam sürer. Alzheimer olduğunu öğrenmesiyle, yıllardır üzerini örttüğünün farkında bile olmadığı karanlık bir parçası gün yüzüne çıkar. Ömrünü verdiği mesleğinden ona kalan adalet ve intikam duygusu Agah’ı sistematik bir katile dönüştürür. Agah için unutmak bir hediyedir ve bunu keyifle kullanmaya başlar.

Bunun yanında cinayet büro amirliğinde polis olan Nevra, büroda tek kadın olduğu için ekip arkadaşlarından baskı görmektedir ve istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh’ın cinayetleri ve bu cinayetlerin arkasındaki nedenler örgüsü, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

https://puhutv.com/sahsiyet-detay

REYKA

Kim Engelbrecht  ve Game of Thrones ile tanıdığımız Iain Glen’in  başrolünde yer aldığı Güney Afrika yapımı dedektif/drama türündeki dizi,   parlak bir suç profili uzmanı Reyka Gama’nın (Engelbrecht) hikayesini anlatıyor. Çocukken çiftçi Angus Speelman (Glen) tarafından kaçırılan Reyka, şimdi bu travmatik deneyimi Afrika’nın en azılı suçlularının zihnine girmeye kanalize ediyor.

Dizide Kim Engelbrecht, şeker kamışı tarlalarında bir seri katil tarafından işlenen bir dizi acımasız cinayetle ilgili soruşturmayı takip ediyor. Bu dizide çocuklukta yaşanan travmanın polisiye bir yeteneğe dönüşümünü izliyoruz.

https://puhutv.com/reyka-detay

DİP

puhutv orijinal dizisi “DİP”, İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı dramatik polisiye türünde bir dizi. İçeriğin biraz bohem biraz da melankolik atmosferi “DİP’i” türünde farklı kılıyor. Başrol karakterlerin kendilerinin bile bilmediği sırlarla örülü hayatları, polisiye ve dram türünü harmanlarken izleyiciyi merak içinde bırakıyor.

Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.

İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta birbirlerine destek olurken yaralarını birlikte saracaklar.

https://puhutv.com/dip-detay

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir