‘Penceredeki Kadın’ Mayıs’ta Netflix’te


Amy Adams’ın yıldızı olduğu Penceredeki Kadın filminin gösterim tarihi sonunda belirlendi. Hakları Netflix’e devredilen film, Mayıs ayı içerisinde izleyici karşısına çıkmış olacak. Başarılı oyuncu Amy Adams, The Woman In The Window’un ardından Broadway müzikal uyarlaması Dear Evan Hansen ve Disney+ devam filmi Disenchanted’da görülecek.

Netflix, The Woman In The Window’un gösterim tarihini resmi olarak açıkladı. Duyuruya göre film, 14 Mayıs tarihinde izleyici karşısına çıkmış olacak. The Woman In The Window’un uzun süredir ertelemelere maruz kaldığı ve orijinal plana göre sinemalarda gösterime girmesinin istendiği biliniyor. Ancak coronavirüs engelleri ve takvim sorunları nedeniyle film hem sinemalarda hem de dijital platformlarda bir türlü gösterimini yapamamıştı.

The Woman In The Window, kendisini eve kapatan Anna’nın hikayesi anlatılıyor. New York’da bir apartmanda yalnız yaşayan Anna, asla dışarı çıkmaz. Tüm zamanını evde içip, film izleyerek ve komşularını röntgenleyerek geçirir. Anna’nın rutin, sakin yaşantısı evinin tam karşısına taşınan Russell ailesinden sonra altüst olur. Anna, idealindeki aile olarak gördüğü Russell ailesini izlemeye başlar ve bir gün hiç görmemesi gereken bir şey görür.

Joe Wright’ın yönetmen koltuğuna oturduğu The Woman In The Window’un oyuncu kadrosunda Amy Adams’ın yanı sıra Gary Oldman, Anthony Mackie, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry, Jennifer Jason Leigh ve Julianne Moore bulunuyor. Film, A. J. Finn’in romanından uyarlandı. 14 Mayıs tarihinde ise Netflix’te izleyicilerinin karşısına çıkmış olacak.

(Beyazperde)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir