Onlara Virüs Arası Yok!

Corona virüsü salgını sebebiyle durdurulan çekimleri art arda gelirken Görevimiz Tehlike 7’den ise sete devam kararı geldi.

Corona virüsü sebebiyle İtalya’da ki çekimleri durdurarak Amerika’ya dönen ekip çekimlere İngiltere’de devam edeceğini duyurdu.

Senaryoda bir değişiklik yapılmadı. Bundan dolayı Roma’da bulunan Trintia dei Monti kilisesinin replikasını İngiltere’de yapılacak.

Christopher McQuarrie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Simon Pegg’in yer almasının yanı sıra filme Hayley Atwell, Pom Klementieff, Nicholas Hoult, Shea Whigham, Henry Czerny gibi isimler katıldı.

Görevimiz Tehlike 7’nin 23 Temmuz 2021 tarihinde sinemalarda olması planlanıyor.

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir