‘Mortal Kombat’ Filminden Görseller

Dünyaca ünlü video oyunu Mortal Kombat yeniden film oldu. 1995’te yapılan uyarlamasından yıllar sonra bir kez daha oyun beyaz perdeye aktarıldı. Filmden, Mortal Kombat oyununun hayranlarını beklentiye sokan yeni görseller paylaşıldı. Mortal Kombat filminin başkahramanı Cole Young oluyor.

Cole, para için dövüşen ve geçmişinden, kendisine kalan mirastan haberi olmayan biridir. Bu sırada İmparator Shang Tsung, en iyi adamı olan Sub-Zero’yu Cole’u yenmesi için gönderir. Ailesinin güvenliğinden şüphe duyan Cole, Sonya Blade’i aramak üzere yola düşer. Yakın zamanda Cole kendini Lord Raiden’ın tapınağında bulur. Raidan bir tanrıdır ve Earthrealm’ın koruyucusudur. Raiden, Cole’da bulunan işareti taşıyanlara kalacak yer veriyordur. Cole burada Liu Kang, Kung Lao, Kano gibi savaşçılara eğitim verir. Amaçları, Outworld’de dünyanın en iyi savaşçılarına karşı galip gelebilmektir. Ancak bu yolla ailesini koruyabilecektir.

Mortal Kombat’in yapımcıları arasında James Wan de bulunuyor. Bu durum da beklentileri yükseltiyor. Filmin yönetmenliğini Simon McQuoid üstleniyor. Cole rolünde Lewis Tan’i, Sub Zero rolünde Joe Taslim’i, Sonya olarak Jessica McNamee’yi, Kano olarak Josh Lawson’ı izleyeceğiz. Mortal Kombat, yurt dışında 16 Nisan tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

(Beyazperde)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir