Matrix’te Tom Hardy Süprizi!

The Matrix: Resurrections’ta Bugs karakterini canlandıran Jessica Henwick film hakkında sürpriz bir bilgi paylaştı. İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin ufak bir cameo ile Matrix evrenine dahil olduğunu söyledi.

İngiliz oyuncu Jessica Henwick, Den of Geek’e verdiği röportajda Bugs karakterini canlandırdığı Matrix serisinin 4. filmi Resurrections hakkında konuştu.

29 yaşındaki oyuncu Tom Hardy‘nin ufak bir cameo* ile The Matrix evrenine adım attığını söyledi.

(Cameo nedir: Cameo görünüm veya kısaca cameo; oyun, film, video oyunu, televizyon gibi gösteri sanatlarında insanlar tarafından çok bilinen birisinin kısa süreyle görülmesine denir. Sinema filmlerinde Alfred Hitchcock cameo rollerde öncü olmuştur. Son dönem yönetmenlerinden Quentin Tarantino da cameo rollerde ismi sayılabilecek yönetmenlerdendir. Cameo sözünün İngilizce anlamlarından biri de süsleme demektir)

Çekimlerin San Francisco ayağında İngiliz oyuncunun sete geldiğini; nitekim kendisinin de aynı şehirde Venom 2 filmi için çekimlerde olduğunu söyleyen Henwick, “Kendisi bir şekilde hayatta ve sanal dünyaya yeniden bağlanıyor” dedi.

Henwick, çekimlerde pek çok sahnede Bugs karakterinin dışında figüran olarak yer aldığını itiraf etti. Henwick, filmi izlerken Jess olarak görüleceği sahneleri dikkatli izleyeciğini ifade etti.

İngiliz oyuncunun açıklaması corona virüs etkisiyle; set ortamına figüran/oyuncu davet etmek konusunda yapımcıların elinin sıkıştığı ve bu tür metotlara başvuruldugu şeklinde yorumlandı.

The Matrix: Resurrections, San Francisco’daki Thomas A. Anderson olarak görünüşte normal bir yaşam süren Neo’nun deneyimlerinden 20 yıl sonra geçiyor. (NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.