Matrix 4’ün Kötü Karakteri Konuştu!

The Matrix’in 4. filminde kötü karaktere hayat verecek olan How I Met Your Mother’ın yıldızı Neil Patrick Harris yeni filmi ve karakteri hakkında konuştu.

The Matrix‘in Neo’su Keanu Reeves‘ten sonra filmde kötü karaktere hayat verecek olan Broadway’in sevilen oyuncularından Neil Patrick Harris de büyük bir merakla beklenen Lana Wachowski’nin çalışması hakkında konuştu.

The Matrix serisinin 4. filminde Ajan Smith ya da Morpheus gibi karakterler olmayacak. Ancak onların yerine filmi yıldız oyuncular ve yeni karakterleri gelecek. Broadway’in sevilen oyuncularından Neil Patrick Harris’in yeni karakterlerden birine hayat verecek.

47 yaşındaki oyuncu karakteri ve film için “Bence Lana’nın harika bir enerjisi var ve geçmişte kullandığı görsel tarzı taşımaya devam ediyor. Hep büyük bir aksiyon filminde başrol olmak istemişimdir. Bu benim için hiç kötü değil. Ama biraz yüzeysel ve kum havuzunda oynamak bana göre eğlenceli” dedi.

1 Nisan 2022’de izleyiciyle buluşacak Matrix 4’ün oyuncu kadrosunda Neil Patrick Harris’in yanı sıra orijinal filmlerin Neo’su Keanu Reeves, Trinity’ye hayat veren Carrie Anne Moss, Merovingian olarak Lambert Wilson ve Niobe olarak Jada Pinkett Smith’in yer alacak. Ayrıca Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Matrix 4’ün diğer önemli isimleri arasında yer alıyor.

(NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir