Marvel Filmleri Pandemiden Ne Kadar Etkilendi?

Marvel başkanı Kevin Feige; tüm dünyayı saran corona virüs salgınının, stüdyonun projeleri üzerindeki etkisi hakkında konuştu. Feige, takvimlerinin sanıldığı kadar büyük bir darbe almadığını açıkladı.

evam eden pandemi, birçok büyük film projesinin hem yapımında hem de yayınlanmasında büyük kesintilere ve gecikmelere neden oldu. 2021’de dört yeni film ve birkaç TV şovu yayınlamayı planlasalar bile 2020’de tek bir Marvel filmi bile vizyona girmedi. Beyazperde’nin haberine göre; Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, MCU’nun 4. faz takviminin pandemiden etkilenmeyeceğini açıkladı.

“DAHA BÜYÜK BAŞ AĞRISI OLURDU”

Feige, yaklaşan Marvel projelerinin önemli ölçüde etkilenmediğini ancak birkaç yıl önce olsaydı her şeyin farklı olacağını fark ettiğini açıkladı. Feige, “2018 ve 2019’da yaptığımız planlar bu şekilde kesintiye uğramış olsaydı, Endgame oluşumunda ve onun devamı düşünüldüğünde daha büyük bir baş ağrısı olurdu” dedi.

BİRKAÇ HAFTA DEĞİŞTİ

Feige, aklaşan Marvel TV şovlarının çıkış tarihlerinin yalnızca birkaç hafta değiştirildiğini söyledi.

Bu ay yayınlanacak WandaVision’a ek olarak, 7 Mayıs’ta Black Widow, 9 Temmuz’da Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, 5 Kasım’da Eternals ve 17 Aralık’ta Spider-Man: Far From Home devamı gösterime girecek. TV tarafında ise WandaVision’a, The Falcon and the Winter Soldier, Loki ve animasyonlu gösteri What If? katılacak.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR

Bu arada, Thor: Love and Thunder şu anda Avustralya’da çekiliyor. 2021 yılından sonra ise Star Wars yapımları da devreye girecek.

(NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir