Magi Hollywood’la Geliyor!

Dabbe 5 filmiyle 840.000 gişe yaparak büyük bir başarıya imza atan yönetmen Hasan Karacadağ’ın 11 Eylül’de vizyona girecek olan yeni filmi Magi’nin teaser’ı yayınlandı.

Dünyaca ünlü Hollywood starları Michael Madsen, Stephen Baldwin, Lucie Pohl’un yanısıra Kenan Ece, Brianne Davis ve Emine Meryem Karamehmet’in oynadığı film, Taff Pictures yapımcılığında sinemaseverlerle buluşacak.

Babil’den Nazi’lere uzanan Dehşet bir Komplo!

Magi’de hamile kızkardeşi Marla’nın ani ve esrarengiz ölümüyle ilgili gerçeği araştıran Amerikalı gazeteci Olivia Watkins’in heyecan verici macerası anlatılıyor. Olivia’nın Türkiye’de yaşayan kızkardeşi Marla’nın acil çağrısıyla İstanbul’a gelmesi ve kızkardeşinin aynı gece evinde karmaşık bir cinayete kurban gitmesinin hikaye edildiği filmde, kız kardeşinin İstanbul’un başka semtinde,farklı bir kimlikle ikinci bir hayat sürdüğünü öğrenen Olivia, Marla’nın Türk arkadaşları Emir ve Suzan’ın yardımlarıyla aksiyon, gerilim ve korku dolu bir maceraya girişir.

Onları, Nazi Almanya’sının ,İstanbul’da yürüttükleri tüyler ürperten bir projenin, Cinler alemine uzanan tehlikeli sırları beklemektedir.

KÖTÜ ADAM, YAZAR OLDU

Magi’de Tarantino filmlerindeki kötü adam rolleriyle dikkat çeken Michael Madsen; Lawrence Irlam isimli esrarengiz bir yazarı canlandırırken, Stephen Baldwin de, Burga karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Filmin teaser

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir