Madonna Film Yönetecek

Dünyaca ünlü pop müzik ikonu Madonna, hayatının filmini çekecek. Senaryosunu da kaleme alacağı filmin yönetmen koltuğun oturmaya hazırlanan Madonna, “Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir” ifadesini kullandı.

‘Pop müziğin kraliçesi’ olarak anılan Madonna, hayatı hakkında film çekmeye hazırlanıyor.

62 yaşındaki Amerikalı şarkıcının, kendi hayatını anlatan filmi kendisinin yöneteceği ve senaryoyu Diablo Cody ile birlikte kaleme alacağı haberi,  Universal Pictures tarafından doğrulandı.

Filmde Amy Pascal, yapımcı; Sara Zambreno ve Guy Oseary ise baş yapımcılar olarak görev alacak.

“FİLMİN ODAK NOKTASI MÜZİK OLACAK”

Madonna, filmle ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın beni bu dünyada yoluna koymaya çalıştığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Filmin odak noktası hep müzik olacak. Müzik benim yola devam etmemi, sanat hayatta kalmamı sağladı. Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir… Hayatımın iniş ve çıkışlarını sesim ve vizyonumla paylaşmak çok önemli.”

Film, Madonna’nın Michigan’da Katolik bir ailede yetiştirilmesinden sonra New York’a taşınması ve nihayetinde uluslararası bir yıldız olma yolunda yükselişini anlatacak.

(NTV)

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir