Kırmızı’nın Şarkısı İlkay Akkaya’dan

Başrollerini Cemal Hünal, Leyla Göksun ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı Kırmızı filminin seyirci ile buluşmasına sayılı günler kaldı.

Issız Adam filminde Ayten Alpman şarkıları ile seyirciye gözyaşlarına boğan Cemal Hünal yeni filmi Kırmız’da film için yapılan üç özel şarkı ile seyirciyi şaşırtmaya hazırlanıyor. 15 Mayıs’ta seyirci ile buluşacak olan KIRMIZI filmi için yapılan “Ruhum” ve “Nerdesin Aşkım” şarkılarını Melis Sökmen, “Hayat” şarkısını İlkay Akkaya yorumladı. “Ruhum” ve “Hayat” şarkılarına özel iki klip çekildi.

Cemal Hünal’ın hayat verdiği Umut, yakın arkadaşı Gökhan’ın yardımıyla Beyoğlu’ndaki eve taşındıktan sonra çekmek istediği filme odaklanmaya çalışır. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez. Yaşanan tuhaf olaylar gün geçtikçe Umut’un kafasını kurcalamaya devam eder. Umut’un, sevgilisi Aslı ve arkadaşlarıyla eğlendiği gece ayyuka çıkan enteresan olaylar hepsinin hayatını alt üst edecektir. Tam bu sahnede sinemaseverlerin hayal gücünü zorlayacak anlar başlar.

Yönetmen Yücel Müştekin’in senaryosunu yazıp yönettiği, Cemal Hünal, Leyla Göksun ve Selim Bayraktar’ın başrollerini paylaştığı “Kırmızı”da, Adeliye Yurasli, Ali Balkan Avcı, Tayfun Talipoğlu, Bülent Ergün, Yasemin Tunca gibi başarılı isimler de rol alıyor.

JUA Film’in yapımcılığında çekilen, birbirinden yetenekli oyuncuların rol aldığı “Kırmızı” adlı Drama&Gerilim türündeki film, PİNEMA etiketiyle 15 Mayısta sinemaseverlerle buluşacak.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir