‘Kabus Sokağı’ 4 Şubat’ta Sinemalarda

Oscar’lı yönetmen Guillermo del Toro’nun yeni filmi ‘Kabus Sokağı’ 4 Şubat’ta vizyona girecek.

Bradley Cooper, Cate Blanchett, Rooney Mara, Toni Collette ve Mary Steenburgen isimlerinden oluşan kadrosuyla ‘Kabus Sokağı’ 4 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak.

‘Pan’in Labirenti’, ‘Suyun Sesi’filmlerine imza atan Guillermo del Toro’nun yeni filminde;  iyi seçilmiş birkaç kelimeyle insanları manipüle etme yeteneğine sahip hırslı bir dolandırıcı, kendisinden bile daha tehlikeli olan bir kadın psikiyatr ile ilişkiye girer ve işler daha da karışır.

Filmin Konusu:

Stanton ‘Stan’ Carlisle kasaba kasaba dolaşan bir karnavalın ekibine katılmıştır. Amacı ise Matmazel Zeena’nın ve alkolik kocası Pete’in “zihin okuma” numaralarının sırrını çözmektir. Ancak bu konuda bir türlü başarılı olamamıştır. Ancak Pete öldüğünde, Zeena Stan’i ortağı olarak kabul etmeye zorlanır. Kısa sürede Stan, insanları manipüle edip dolandırma işinde Zeena’nın rahmetli eşinden çok daha yetenekli olduğunu kanıtlar. Hırslanan Stan, dolandırıcılık oyununu kendi başına da yapabileceğine inanmaya başlar. Ancak Zeena ile rekabete giriştiğinde hiç ummadığı tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaktır…

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.