John Wick Kadrosuna Katıldı!

Usta oyuncu Donnie Yen John Wick 4’ün kadrosuna katıldı. Yen, aynı geçmişi ve aynı düşmanların çoğunu paylaşan Reeves’in süper suikastçısı John Wick’in eski bir arkadaşını oynayacak.

Doğu’nun en başarılı aktör-film yapımcılarından biri olan Yen, benzersiz çağdaş ekran dövüşü tarzıyla tanınıyor. Popülaritesi, xXx: Return of Xander Cage, Rogue One: A Star Wars Story ve IP Man serisi gibi filmlerdeki rollerden dünya çapında genişler.

Shay Hatten ve Michael Finch’in senaryosunu yazdığı John Wick 4’ün yapımcılığını Basil Iwanyk, Erica Lee ve Stahelski, yönetici yapımcıları ise Reeves ve Louise Rosner yapıyor.

Stahelski, “Donnie Yen’in franchise’a katılmasından dolayı çok şanslıyız” dedi. “Bu heyecan verici yeni rolde onunla çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Iwanyk şunları ekledi: “Donnie Yen, seriye canlı ve güçlü bir enerji getirecek. Onu John Wick 4’e dahil etmeye kararlıydık ve Keanu ile işbirliği yapmak için böylesine büyük bir yeteneğe sahip olma fırsatından dolayı heyecanlıyız.”

Proje bu yaz Fransa, Almanya ve Japonya’daki lokasyonlarda çekimlere başlayacak. Yen’in oyuncu seçimi, Lionsgate’in Japon-İngiliz pop süperstarı Rina Sawayama’yı başrol için ayarlamasını takip ediyor.

(Deadline)

 

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir