17’sinde James Bond İçin Şarkı Söyleyecek

Henüz 17 yaşında 2020 Grammy ödüllerinde 6 dalda aday olarak tarihe geçen Billie Eilish, bir ilke daha imza atıyor. 17 yaşındaki Eillish, James Bond filminin müziğine imza atan en genç şarkıcı oluyor.

Resmi Hesaptan Doğrulandı

Filmin yönetmeni Cary Joji Fukunaga’nın Eilish’i takibe alması ve genç şarkıcının Instagram hesabının hikaye bölümünde James Bond ile ilgili paylaşımlar sonrası ortaya atılan iddialar,  James Bond filmlerinin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayla doğrulandı.

‘Bond İçin Şarkı Yapmak Hayatımız Boyunca İstediğimiz Bir Şeydi’

Henüz ismi paylaşılmayan şarkının yayın tarihi de açıklanmadı. 22 yaşındaki abisi Finneas O’Connell, Billie Eilish’i kariyeri boyunca yalnız bırakmadı, geçen yıl yayınladığı ve eleştirmenlerden tam not alan albümünün de yapımcılığını üstlendi. O’Connell, dün yaptığı açıklamada, “Bir Bond filmi için tema şarkısı yapmak hayatımız boyunca hayalini kurduğumuz bir şeydi” dedi. Daha önce James Bond serisi müziklerini Louis Armstrong, Nancy Sinatra, Tina Turner, Madonna gibi efsane isimler seslendirmişti. 

Vizyon Tarihi 3 Nisan

ABD’li oyuncu Daniel Craig’in James Bond’a son kez hayat vereceğini açıkladığı No Time To Die, 3 Nisan’da vizyona girecek.

1995 yılında Muğla’nın bir sahil kasabasında doğdu. Lise sonda okuduğu ‘Suç ve Ceza’ adlı romandan çok etkilenerek Sinema-TV bölümünü okumaya karar verdi. Üniversite yıllarında senaryo alanında kendini geliştirmeye çalıştı ve bu dönemde yazdığı kısa metraj senaryolarının birkaçını filme dönüştürdü. Mezun olduktan sonra Film Arası ile tanıştı. Şimdi bu ailenin mensubu olarak yazılar yazmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir