FilmArası Dergisi

İtalyan Filmleri Ocak’ta İstanbul’da

Akbank Sanat, Ocak ayında İtalyan Kültür Merkezi’nin işbirliği ile Güncel İtalyan Sineması’ndan üç kurmaca, bir belgesel olmak üzere dört filmi izleyici ile buluşturuyor.

Akbank Sanat Sinema Kuşağı kapsamında düzenlenecek etkinlikte; 9 Ocak  Salı günü “Güzel Şeyler”, 16 Ocak  Salı günü oyuncular arasında ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone’un da yer aldığı “Bir Altın Çocuk”, 23 Ocak Salı günü “Sen Hiç Aya Gittin mi?”, 30 Ocak  Salı günü İtalyan sinemasının yükselen yıldızı Marco Bocci’nin başrolde olduğu “Italo” filmleri gösterilecek.

İtalyanca orijinal ve Türkçe alt yazılı olarak ücretsiz olarak izlenebilecek etkinliğin davetiyeleri gösterimlerden bir saat önce Akbank Sanat Danışma’dan temin edilebilecek.

 

Program:

9 Ocak 2018, Salı saat: 19.00                       Güzel Şeyler (La Cose Belle)

16 Ocak 2018, Salı saat: 19.00                     Bir Altın Çocuk (Un Ragazzo D’oro)

23 Ocak 2018, Salı saat: 19.00                     Sen Hiç Aya Gittin mi? (Sei Mai Stata Sulla Luna?)

30 Ocak 2018, Salı saat: 19.00                     Italo

Tüm filmler İtalyanca orijinal ve Türkçe altyazılı gösterilecek. Etkinlik ücretsiz olup salon kapasitesi kadar davetiye film gösterim saatinden bir saat önce Akbank Sanat Danışma’dan dağıtılmaya başlanacak.

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017