İsmail Hacıoğlu: Kendilerini Kaybetmişler!

İsmail Hacıoğlu, “Duydum ki Ayla’nın Oscar’a aday olmamasına sevinenler” varmış dedi ve zehir zemberek bir mesaj verdi.

Ayla filminin Oscar adayı olamamasına yapılan bazı yorumlar İsmail Hacıoğlu’nu kızdırdı. En iyi yabancı film Oscar’ına aday ilk 9 film arasına giremeyen Ayla’nın başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu’ndan bu konuda yapılan olumsuz yorumlara tepki geldi.

ABD ziyaretinde Oscar heykelleriyle birlikte poz verdiği bir fotoğrafını Instagram’da paylaşan Hacıoğlu şu mesajı da yazdı: “Duydum alamayacağımızı duyunca sevinenler olmuş. Kendilerini kaybetmişler kendi nefislerinde boğulup kaybolmuşlar, ne denir böylelerine bilmem ki. Dert etme efendi!!! Bununla olmadı bir dahakine olur. Bir gün mutlaka olur. Biz elimizden geleni sevgiyle yapalım da. Eyvallah.”

Hacıoğlu’nun bu paylaşımına takipçilerinden de destek mesajları yağdı. Birçok takipçisi Hacıoğlu’na “Oscar neymiş. Siz bizim kalbimizde birincisiniz” diye yanıt verdi.

Akademi Ödülleri’nin en heyecanlı dallarından biri olan Yabancı Dilde En İyi Film dalında aday adayı olarak ilk 9’a giren filmler dün açıklandı. Türkiye’nin aday adayı olan Ayla filmi bu listede yer almadı.

Yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği Ayla filmi gerçek bir olayı beyazperdeye aktarıyor.(CNNTURK)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir