İrfan Sineması Eyüp’te Yeniden Başlıyor

Yazar Akif Emre konuk olacağı İrfan Sineması etkinliğinde sinema yazarı Suat Köçer ve yazar Cihan Aktaş’ın sorularını yanıtlayacak.

Eyüp Belediyesi ve Film Arası Dergisi’nin ortaklaşa düzenlediği İrfan Sineması, kısa bir aranın ardından yeniden başlıyor. Her ay Eyüp Cafer Paşa Medresesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğin ilk konuğu, yazar Akif Emre olacak. Film Arası Dergisi Yayın Yönetmeni Suat Köçer ve yazar Cihan Aktaş’ın modöre edeceği programda, belgesel film geçmişi de bulunan Akif Emre ile belgesel sinemaya dair düşünce ve yorumları konuşulacak. Programa seyirciler de sorularıyla katılabilecek.

İrfan Sineması, ilk buluşmasıyla 06 Mart Cuma günü, saat 19.30’da Eyüp Cafer Paşa Medresesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde.

Bilgi için: 440 04 00

Sinema her şeyim. Hayallerim, bir şekilde hangi alanı olursa olsun temas halinde olmak istediğim, hayatımın vazgeçilmezi..Woody Allen, Dardenne Kardeşler ve Reha Erdem'in sinema dünyalarından tarifsiz bir şekilde etkilenirken; sinema tarihinin en iyi filminin Yurttaş Kane olduğu üzerine düşüncem, seyrettiğim her filmle biraz daha pekişiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir