FilmArası Dergisi

İpek Tuzcuoğlu Ümraniye’de

Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenecek “Sinema ve Medya’da Kadın-Aile Algısı” konulu programa konuşmacı olarak katılacak.

Ümraniye Belediyesi, düzenleyeceği bir programla medya ve sinemadaki kadın algısını tartışacak. Film Arası Dergisi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen “Medya ve Sinemada Kadın-Aile Algısı” başlıklı söyleşinin konuğu ise ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu olacak. Günümüz medyasında kadının yeri, rolü ve medyadaki kadın temsillerinin konuşulacağı programda, İpek Tuzcuoğlu konuyla ilgili duygu ve düşüncelerini Ümraniyelilerle paylaşacak. Ünlü oyuncu, programda seyircilerin bu konudaki sorularını da yanıtlayacak.

Program, 13 Nisan pazartesi günü (yarın) saat 19.30’da, Ümraniye Belediyesi Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017