Inception’a 10’uncu Yıl Özel Fragmanı!

Christopher Nolan’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı, başrolünde Leonardo DiCaprio’nun yer aldığı Inception (Başlangıç) filmi 10. yılında yeniden vizyona giriyor. 14 Ağustos’ta sinemalarda yayınlanacak filmden yeni bir fragman geldi.

2020’nin en çok beklenen filmlerden Tenet’in coronavirüs salgını sebebiyle vizyon tarihi sarpa sarsa da son olarak 26 Ağustos’ta vizyona gireceği kesinleşti.

Tenet vizyona girmeden iki hafta önce Inception filmi 10. yılı sebebiyle vizyona girecek.

Kadrosunda Leonardo Di Caprio’nun yanı sıra  Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe, Dileep Rao, Cillian Murphy, Marion Cotillard, Michael Caine, Tom Berenger  gibi isimler yer alıyor.

Filmin Konusu

Çok yetenekli bir hırsız olan Dom Cobb ‘un Uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu nadir insanlarda görülebilecek yeteneği, bu ender rastgelinebilecek mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herş eye mal olmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız ‘başlangıç’ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=XLz6CRrberA

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir