İlk 3 Bölümü BluTV’de Yayında

Ünlü oyuncu  Elisabeth Moss’un başrolünde yer aldığı The Handmaid’s Tale’in 4. sezonun ilk üç bölümü BluTV’de  yayınlandı.

Distopya türündeki dizinin yeni sezonu görücüye çıktı. Margaret Atwood’un aynı isimli romanından uyarlanan dizinin kendine has bir kitlesi bulunuyor.

Yeni sezonda June Osborne’un (Elizabeth Moss) Gilead’ın otoriter rejimine karşı gösterdiği direnişini devam ettirmek için vereceği zorlu savaşı gözler önüne serecek.

Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler  Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Joseph Fiennes, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Ann Dowd, Max Minghella ve Samira Wiley dir.

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir