İkinci Sezon Çekimleri Başladı!

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı  dönem dizisi Yeşilçam ikinci sezon çekimlerine başladı.

BluTV yeni sezon ekimlerinin başladığını ” 2. sezon için sete çıktı! Sürprizlere hazır olun!” diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Paylaşımda yer alan fotoğrafta  genç oyuncu Hilmi Cem İntepe’nin de dizinin kadrosuna katıldığı görülüyor.

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu yer alıyor.

 

İlk sezonunun yayımlanmış 4 bölümü bulunuyor. Dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat veriyor. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandırıyor.

İkinci sezonun yayın tarihi ile ilgili bir açıklama bulunmuyor.

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir