Hugh Jackman İstanbul İçin Gün Sayıyor!

İstanbul’a gelmek için gün sayan Hugh Jackman, 17 – 20 Mart tarihlerinde Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak.

2009 yılı Oscar Ödül törenindeki muhteşem şovuyla tüm dünyada ün kazanan, Hollywood ve Broadway’in gözde ismi Hugh Jackman, 17-18-19-20 Mart tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak.

Gelmeden önce Türkiye’deki hayranlarına seslenen Jackman, Türk yemeklerini çok sevdiğini, diyette olmasına rağmen beslenme uzmanının önerisine göre herşeyi denemek için sabırsızlandığını söyledi.

Hollywood ve Broadway’in ünlü yıldızı, beyazperdede olduğu kadar sosyal medyada da bir numara. Hugh Jackman’ın Instagram’da 1.3 milyon, Twitter’da ise 4.8 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda meydana gelen iCloud’da ünlü hesaplarının hack’lenmesi krizinden de nasibini alan Hugh Jackman burada, kadın hayranlarının istilasına uğradı. Ünlü yıldızın cep telefonu numarasına ulaşan özellikle Türk kadın hayranları bu olaydan faydalanarak Hugh Jackman’a yüzlerce mesaj gönderdiler.

Dev müzikal performans!

Hugh Jackman İstanbul’daki performansında 30 kişilik orkestra ve dançıları ile sahne alacak. Sanatçı, Broadway’de seslendirdiği ‘Singin’ in the Rain’ ve ‘Guys and Dolls’ gibi klasik olmuş müzikallerden yorumlara da yer vereceği ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi ile 17 – 20 Mart tarihlerinde Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak.

Haberturk

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir