Harrison Ford Komedi Dizisinde Oynayacak

Harrison Ford, Apple TV Plus için hazırlanan komedi dizisi Shrinking’de ilk büyük TV rolünü üstlenmeye hazırlanıyor.

Ted Lasso, Apple TV Plus için büyük bir başarı öyküsüne dönüşmüş, 2020’de gösterime giren 1. sezonu, 20 dalda Emmy Ödülü’ne aday gösterilmiş, bu da onu Emmy tarihinde en çok adaylık alan komedi yapmıştı.

Ted Lasso’nun ortak yaratıcısı ve showrunner’ı Bill Lawrence ve Lasso’nun hem yazarı hem de dizide Roy Kent karakterini oynayan Brett Goldstein, Shrinking’in yazarlığını ve yürütücü yapımcılığını üstleniyorlar. Ted Lasso’nun yaratıcı ekibinden Jason Segel de yazar ve yönetici yapımcı olarak yeni dizide görev alacak.

Harrison Ford, dizide bir terapisti oynayacak. Karakteri Dr. Phil Rhodes, Bilişsel Davranışçı Terapinin başarılı bir öncüsüdür ancak yakın zamanda kendisine Parkinson teşhisi konur. İnsanlara tam olarak ne düşündüğünü söylemek için eğitimini ve etik anlayılını göz ardı eder ve kuralları çiğnemeye başlar.

Ford’un bir sonraki büyük ekran projesi, Haziran 2023’te vizyona girecek olan ve Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen ve Antonio Banderas’ın başrollerini paylaştığı Indiana Jones 5 olacak. Ford, herkesin en sevdiği arkeoloğu oynamasının yanı sıra, Star Wars ve Blade Runner gibi ikonik filmlerdeki rolleriyle de tanınıyor ve en son 2020’de The Call of the Wild’da görüldü.

Kaynak: Total Film

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir