400. Bölümü Kutladılar

2005 yılında Shonda Rhimes tarafından yaratılan “Grey’s Anatomy”de Ellen Pompeo, Gray Sloan Memorial Hastanesi genel cerrahi şefi Meredith Grey rolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosu aradan geçen yıllarda epey sarsıntı geçirdi. Artık başlangıçtaki isimlerden sadece 3 tanesi diziye devam ediyor: Pompeo, Chandra Wilson ve James Pickens Jr.

18. sezonun oyuncu kadrosunda Kevin McKidd, Caterina Scorsone, Camilla Luddington, Kelly McCreary, Kim Raver, Jake Borelli, Chris Carmack, Richard Flood, Anthony Hill ve Scott Speedman yer aldı. Dizi, şu anda ABC’de yayınlanan en uzun soluklu primetime dizisi ve şimdiden 19. sezon için anlaşmalar tamamlandı.

Yaklaşık 20 yıldır devam eden ve tıbbi acil durumları üzücü olaylarla harmanlayan “Grey’s Anatomy”, bu Mayıs’ta 400. bölümünü yayınlayacak.

26 Mayıs’ta yayınlanacak olan dizinin 400. bölümü, aynı zamanda iki bölümden oluşan 18. sezon finali olacak. Bölümün konusu bilinmiyor ancak Jesse Williams ve Sarah Drew’un sevilen çift Jackson ve April olarak geri dönüşünü içerecek. Finalin çekimleri tamamladı.

Pazartesi günü dizinin oyuncu kadrosu ve ekibi, 400 bölümü pasta keserek kutladı. Gösterinin baş yapımcıları Krista Vernoff, Debbie Allen, Meg Marinis ve Zoanne Clack; Shondaland yapım şirketinin başkanı Megha Tolia; Hulu Originals ve ABC Entertainment başkanı Craig Erwich; Walt Disney Television eğlence başkanı Dana Walden; ABC İmza başkanı Jonnie Davis; ve Disney Genel Eğlence İçeriği başkanı Peter Rice eğlenceye katılan isimler oldu.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.