Game of Thrones’un Rekorunu Kırdı!

Son zamanlarda popüler hale gelen HBO’nun mini dizisi The Undoing, Game of Thrones’un kırılamaz denilen seyirci rekorunu yerle bir etti. Nicole Kidman ve Hugh Grant’ın başrollerde yer aldığı dizi, ilk bölümüyle 28 günde 3 milyon seyirciye ulaştı.

Nicole Kidman ve Hugh Grant’ın başrollerde yer aldığı son dönemin popüler dizisi The Undoing, Werteros evrenini reytinde yerle bir etti.

Sky Atlantic yapımı İngiliz dizisi The Undoing, Birleşik Krallık’ta Game of Thrones’un izlenme rekoruna fark attı.

The Undoing, Birleşik Krallık’ta 28 günlük değerlerde 2,78 milyon izleyiciye ulaşırken Game of Thrones’un 2011’de kırdığı rekoru elinden aldı. Game of Thrones 750 bin izleyicide kaldı.

Game of Thrones, rekor kıran bir reyting fenomeni haline gelene kadar zaman içerisinde izleyici sayısını büyüten bir yapım oldu. The Undoing ise şimdiye kadar Watchmen, True Detective ve Big Little Lies gibi iddialı birçok diziyi arkasında bıraktı.

Dizi ayrıca HBO’nun Kuzey Avrupa’da ve Orta Avrupa’da 2020’de yaptığı en iyi açılış rakamına ulaştı.

David E. Kelley tarafından yazılan ve yaratılan, Susanne Bier tarafından yönetilen psikolojik dram türündeki dizi, şiddetli bir ölüm, kayıp bir koca ve şüpheli bir ilişki sonrasında tüm hayatını sorgulayan bir kadını konu alıyor.

The Undoing, başarılı bir terapist olan Grace Sachs’ın hayatına odaklanıyor. Mutlu bir evlilik süren Grace’in hayatı vahşi bir kazanın ardından kocasının kaybolması ile kabusa döner. Kendisini bir anda felaketler dizisinin ortasında bulan talihsiz kadın, oğluyla birlikte yeni bir sayfa açmaya çalışır. (NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir