GAİN Büyük Ekranlarda da İzlenebilecek

2020 biterken yayın hayatına başlayan, yeni nesil dijital içerik platformu GAİN, artık büyük ekranlarda da izlenebilecek.

İlk olarak bir uygulama olarak yayınlarına başlayan GAİN, 22 Mart itibariyle Web’den ve Smart TV’lerden izleyiciyle buluşuyor. İzleyicilere yatay ve dikey formatta sunduğu görsel deneyim ve farklı içerikleriyle 1 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşan GAİN’de yenilikler devam ediyor.

GAİN, kısa ve özgün içeriklerini hem eğlenceli hem de bilgilendirici formlarda izleyiciyle buluştururken, büyük ekran deneyimi ile de seyir keyfini bir adım öteye taşımayı hedefliyor. İster bilgisayarda, ister Smart TV ve bağlı hizmetlerle izlenme imkanı kazanan GAİN, uygulama olarak da yayın hayatına devam edecek ve her formatta izleme deneyimi sunmaya devam edecek.

Aralık 2020 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayan Gain, yeni nesil çevrimiçi dijital bir medya platform. Kullanım kolaylığı sağlayan dikey ve yatay formatta, kısa ve özgün içeriklerinin yanı sıra akıllı izleme teknolojisi sayesinde kişiye özel yayın akışı sunuyor. Gain, bağımsız ve yeni medya üreticilerini, farklı düşünceleri ve formatları, yeni kazanımları ve yetenekleri önemsiyor.

Terapist, 10 Bin Adım, Ex Aşkım, Özelden Yürüyenler, Benim Tuhaf Ailem, Beni Kendimden Koru gibi dizi ve programları yayın hayatına kazandıran GAİN, birçok yeni projeyi de yayına hazırlıyor. GAİN’in, farklı format ve kategorilerde diziler, kısa filmler, belgeseller, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli ve yabancı zengin bir içerik listesi var.

(Beyazperde)

PAYLAŞ
Avatar

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir