FilmArası Dergisi

Elazığ’ın Onur Ödülü Özyağcılar’ın

Bu yıl 9. düzenlenecek Uluslararası “Çayda Çıra” film festivali 12 Mayıs’ta Elazığ’da başlıyor. 45 uzun, 10 kısa filmin yer alacağı festival kapsamında engelli sinemaseverler için özel olarak hazırlanan 3 filmin gösterimi yapılacak.

Bu yılki konuklar Harika Avcı, Berk Oktay, Sitare Akbaş, Menderes Samancılar, Ümit Yesin, Cihat Tamer, Suna Yıldızoğlu, Çiğdem Tunç, Tolgahan Sayışman, Erkan Petekkaya, Deniz Gökçer, Bahar Surel Elazığ ve bölge halkıyla buluşacaklar.

ONUR ÖDÜLÜ ERDAL ÖZYAĞCILAR’A

Festivalin bu yılki Onur Ödülü ise usta oyuncu Erdal Özyağcılar’a verilecek. Usta oyuncu Yılanların Öcü, Ah Güzel İstanbul, Postacı, Çöpçüler Kralı’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda önemli filmin çeşitli dizi ve tiyatro oyunlarında rol aldı.

 

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017