Dünyanın En Eski Film Platosu

Masal Şatosunun merakla beklenen devam filmi Masal Şatosu: Gizemli Misafir12 Ağustosta sinema salonlarında sevenleriyle buluşacak. Çekimleri tüm dünyanın medeniyetlerin buluşma noktası olarak kabul ettiği Hatayda yapılan film yayınlanan fragmanıyla çocuklara benzersiz bir görsel şölen sunacağının müjdesini verdi.

MASAL ŞATOSU, DÜNYA’NIN EN ESKİ FİLM PLATOSUNDA!

Başrolünde genç yıldız Ecrin Su Çoban’ın yer aldığı film serisi ‘Masal Şatosunun yeni hikayesi Gizemli Misafir’ çocuklar ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak. Yazın bunaltıcı sıcağından kaçmak isteyen seyirciler 12 Ağustosta sinemalarda buluşacak.

Çekimleri zengin tarihi ve eşsiz kültürü ile sadece ülkemizde değil dünyada da medeniyetlerin buluşma noktası kabul edilen Hatay’ın masalsı mekanlarında gerçekleştirilen Masal Şatosu: Gizemli Misafirmekanları, macera ve eğlence dolu hikayesiyle herkesin gözdesi olacak.

ROMA İMPARATORLUĞUNUN TÜNELİNDE ÇEKİLDİ!

Dünya tarihine dair birçok önemli noktada çekilen filmde genç oyuncular hayranlıkla çalıştı. Roma İmparatorluğundan kalan, yapımı yüzyılı aşkın bir zaman sürdüğü düşünülen ve Hatay Samandağ’da bulunan Titus Tünelindeki sahneler tüm ekibi büyüledi. Ayrıca antik döneme ait eserlerin sergilendiği dünyanın en büyük ikinci arkeoloji müzesi olan Hatay Arkeoloji Müzesinin de yer aldığı film seyirciye keyifli bir maceranın yanı sıra tarih dolu bilgilendirici dakikalar da yaşatacak. 

Yönetmenliği Burak Kukaya senaryosu ise Erçin Sadıkoğlua ait olan ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafirde, Neşe (Ecrin Su Çoban) ve arkadaşları hayranlarını bu kez masal diyarına götürecek. Neşeyle aksiyon ve eğlence dolu bir maceraya atılacak olan çocuklar unutamayacakları bir seyir deneyimi yaşayacak. Masal Şatosu: Gizemli Misafirhayranlarını masal diyarının görkemli dünyasına tanık olmaya davet ediyor.

Masal Şatosu: Gizemli Misafir12 Ağustosta sinemalarda!

Filmin konusu: Neşe ve arkadaşları ışıl ışıl süsledikleri evlerinde parti hazırlığındayken, bir misafir tarafından kapıları çalınır. Kimsenin tanımadığı bu çocuk, masal diyarından gelen ve hafızası bir hata ile silinen bir prenstir. Sihirli misafirleri Prens, masal diyarının neşesidir ve onun Dünya’da kaldığı her an masal diyarına mutsuzluk hakim olacaktır. Neşe ve arkadaşları hiç bilmedikleri mistik ortamları keşfederken, maceradan maceraya atılarak Prens’i ait olduğu yere göndermek ve masal kahramanlarının neşesini geri kazandırmak için aksiyon ve eğlence dolu bir serüvene atılırlar.

Künye

Yönetmen: Burak Kuka

Senaryo: Erçin Sadıkoğlu

Oyuncular: Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer, Dolunay Soysert, Sinan Çatıkkaş, Cansu Öztekin, Berkan Hamedi, Mustafa Konak, Bade Talanioğlu, Ozan Varol, Emre Yaban, Melis Hazal Karagöz, Mehmet Cerrahoğlu, Nazan Kahraman, Ayaz Güler, Sude Koçoğlu

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.