“Çoklu Evren Çılgınlığı” Sinemalarda

Marvel Studios’tan izleyicileri Çoklu Evren içerisinde akıllara durgunluk veren bir maceraya sürükleyen “Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında” filmi bugün gösterime girdi.
Marvel Studios’tan “Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında” filmi ile Marvel Sinematik Evreni, Çoklu Evrenin kapılarını açıyor ve sınırları her zamankinden daha çok zorluyor. Hem eski hem de yeni mistik yol arkadaşlarının yardımıyla, gizemli yeni bir düşmanla yüzleşmek için Çoklu Evrenin akıllara durgunluk veren ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat eden Doktor Strange ile bilinmeyene yolculuk başlıyor.
 “Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında” filminin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Michael Stühlbarg ve Rachel McAdams yer alıyor.
Filmin yönetmenliğini Sam Raimi, yapımcılığını ise Kevin Feige üstlendi. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll ve Jamie Christopher idari yapımcı olarak görev aldı. Filmin senaryosu Michael Waldron tarafından kaleme alındı.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir