‘Chaos Walking’den Fragman Geldi

Başrolünde Tom Holland ve Daisy Rider’ın yer aldığı bilim kurgu türündeki Chaos Walking’den ilk fragman geldi.

Yönetmen koltuğunda Doug Liman’ın oturduğu film, Patrick Ness’in 2008 yılında okuyucu karşısına çıkan The Knife of Never Letting Go kitabından uyarlaması olarak sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin kadrosunda Tom Holland ve Daisy Rider’ın yanı sıra Mads Mikkelsen, Ray McKinnon, Nick Jonas, David Oyelowo, Kurt Sutter ve  Cynthia Erivo yer alıyor.

22 Ocak 2021 tarihinde sinemalarda yayınlanacak.

Filmin Konusu

Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen “Yeni Dünya”, “Noise” adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola’nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğreneceklerdir…

Fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=UIrGxHhdqXo

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir