BluTV’de Yoğunluk Var!

Yerli dijital platformumuz BluTV’nin hafta sonu kısıtlama kararında ücretsiz olma kararını dün akşam 21.00’den itibaren uygulamaya başladı.

Ücretsiz olarak giriş yapılması kısa sürede platformda alt yapı sorununa neden oldu ama kısa sürede çözüldü.

Bu uygulama esnasında BluTV’nin sosyal medya kullanımı da dikkat çekti. Yaşanan sorunun çözüme kavuştuğunu BluTV sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:

Arkadaşlar, ilk kez bi’ sevdiğimize açılmak istedik ama fena kitlendik. Neyse ki kendimize geldik. BluTV’nin bu haftasonu boyunca açık kalacak kapılarına aynı anda sevgi ve ilgiyle yüklenen milyonlarca kişiye teşeküür ederiz. Herkese iyi seyirler dileriz.

BluTV’nin bu hamlesinin nasıl bir geri dönüşü olacağını önümüz günler gösterecek. Ama süprizlerin bitmeyeceği belli. BluTV’nin Kurucusu A. Doğan Yalçındağ ‘Bugüne kadar yaptığımız en büyük prodüksiyonumuzun haberini paylaşacağız. Dijitalde görülmemiş bir iş olacak. Heyecanlıyız!’ paylaşımını yaptı.

Nasıl bir proje olacağını merakla bekliyoruz.

İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Yüksek lisansını Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında, "Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi" başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı "Sinema ve Felsefe" dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. 2019-2021 yılları arasında filmarasidergisi.com 'un yayın koordinatörlüğünü yaptı. Şimdilerde ise haberleri, röportajları ve sinema yazılarıyla yer alıyor. 2022 yılından itibaren Litros Sanat Dijital Kültür Sanat Gazetesi'nde editör olarak çalışıyor. Sinemanın gücüne inanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir