BluTV Hafta Sonu Ücretsiz

Yerli dijital platformumuz BluTV, coronavirüs salgını sebebiyle tekrardan başlayacak olan sokak kısıtlamasında ‘Kapımız Herkese Açık’ sloganıyla hafta sonu herkese ücretsiz olduğunu duyurdu.

Duyuruyu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla :  “Artan vaka sayılarıyla birlikte sağlığımız için gelen yeni kısıtlamalarda keyfinizi yerine getirebilmek için 16-17-18 Nisan’da kapımız herkese açık. Arkanıza yaslanın ve 10.000 saatten fazla içeriğin tadını ücretsiz çıkarın. Keyifli seyirler.” şeklinde duyurdu.

Hafta sonu boyunca yerli yabancı dizi ve film kütüphanesi 16 Nisan Cuma günü saat 21.00’den 18 Nisan Pazar akşamı saat 23.59’a kadar ücretsiz izlenebilecek.

Ücretsiz olarak giriş yapabilmek için gerekli şifre “blutvizliyorum” şeklindedir.

 

 

PAYLAŞ
Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir