Bir Yaz Gecesi Festivali

İstanbullu film ve müzik severlere Beykoz Kunduranın tarihi atmosferinde ve Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlar yaşatan Bir Yaz Gecesi Festivalinin 2022 tarihleri belli oldu. Kundura Sinema ve Kundura Sahnenin ortaklığında bu yıl altıncısı düzenlenecek festival, 29 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında Cumadan Pazara film ve müzik keyfine davet edecek. S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanacak festival programında sinema tarihinin unutulmaz klasikleri açık havada perdeye gelirken, Eye Filmmuseumun Sessiz Sinema küratörü Elif Rongen-Kaynakçı’nın danışmanlığında tasarlanan sessiz film programı da sürpriz müzisyen ve grupların canlı performansları eşliğinde gösterilecek.

Kundura Sinema ve Kundura Sahnenin ortaklaşa düzenlediği Bir Yaz Gecesi Festivalinin (BYGF) 2022 tarihleri belli oldu. İstanbulda yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden birine dönüşen festival bu yıl 29 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında Cumadan Pazara, sanatseverlere Boğaz’ın kıyısında film ve müzik keyfi yaşatacak.

Beykoz Kunduranın Kültür ve Sanat Direktörü S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanan festival programında, sinema ve müziğin ayrılmaz bütüne dönüştüğü unutulmaz klasikler perdede olacak. Eye Filmmuseumun Sessiz Sinema küratörü Elif Rongen-Kaynakçı’nın danışmanlığında hazırlanan sessiz film programı da sürpriz müzisyen ve grupların canlı performansları eşliğinde gösterilecek.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir