Beykoz Kundura’dan Geçici Veda

Beykoz Kundura’nın kalbi olan Kazan Dairesi’nde kapılarını açan Kundura Sinema ve Kundura Sahne’de bu yıl gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliklerin, Türkiye’yi ve dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle ileri tarihlere ertelendiğini siz takipçileri ve ziyaretçileri ile paylaştı.

Kundura Sahne ve Kundura Sinema’nın kapılarının tekrar açılacağı yeni dönem için hazırlıklarımız devam ediyor. Sizlerle yeniden buluşacağımız günlerde gerçekleştirmeyi planladığımız heyecanlı projelerimizi paylaşarak hepimizi geleceğe dair hayal kurmaya davet ediyoruz.

Kundura Sahne’nin restore edilmiş tarihi kazan dairesinde yer alan sahnesi, dünyaca ünlü handpan sanatçısı ve bestecisi Manu Delago’yu, yeni albümü Circadian’ın dünya turnesi kapsamında 30 Ekim 2020 tarihinde ağırlayacak. Kundura Sahne’nin organize edeceği bu ilk konserle bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.


Çağdaş gösteri sanatları alanında farklı içeriklerdeki etkinlikleri benzersiz atmosferine taşıyan Kundura Sahne, ödüllü koreograf, çağdaş dans ve performans sanatçısı, yönetmen, güncel hareket teknikleri ve eğitmeni Tuğçe Tuna’nın bedenin zekasına ve hareketin zamansızlığına odaklandığı Revert isimli yeni eserini sonbaharda başlayacak yeni sezonda sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Kundura Sinema’nın ve yaz aylarında Istanbul’un vazgeçilmez gözdesi Bir Yaz Gecesi Sineması’nı bu yaz tekrar sizlerle buluşturmayı diliyoruz. Her şeyin tekrar yoluna gireceğini umarak yaz döneminde siz sinemaseverlerle bir araya geleceğimiz ve filmlerin tadını Boğaz kenarında çıkaracağımız günler için bizi takipte kalın.

Yeniden buluşacağımız vakte kadar sağlıklı günler dileriz.

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir