‘Bad Boys’ 24 Ocak’ta Geri Dönüyor!

Bad Boys: Her Zaman Çılgın 24 Ocak’ta vizyona giriyor.

İlk iki Bad Boys  filmi  daha önce her biri hit olmuş televizyon dizilerinde rol alan Will  Smith ve Martin Lawrence’ı aksiyon-komedi sinema filmi hayranları ile tanıştırmıştı. Şimdi ise herkesin sevgilisi bu suç ve  dövüş filmleri ikilisi tekrar perdeye dönüyor ve ikilimiz her zamanki gibi komik, tehlikeli ve onların ne yapacakları asla tahmin edilemez.

“Bad Boys: Her Zaman Çılgın/ Bad Boys For Life” filminde, Smith ve Lawrence onlarla özdeşleşen Mike Lowery ve Marcus Burnet rolleri ile geri dönüyorlar. Filmde Marcus artık biraz geri planda durarak ailesi ile daha fazla zaman geçirir, fakat Mike’ın hayatının tehlikede olacağı bir durum oluşur ve Marcus yeniden göreve döner. Sonuçta Mike da ailedendir ve Marcus Mike’ın bu göreve tek başına gitmesine göz yumamaz.

Vanessa Hudgens and Alexander Ludwig in Columbia Pictures’ BAD BOYS FOR LIFE.

Jerry Brucheimer’a göre bu ikonik karakterlere ve onların dünyasına yeniden girmek, onun ve ekibinin uzun süredir yapmayı planladığı bir şeydi. Bu sebeple Brucheimer izleyicilerin Mike ve Marcus ile ve onların çılgın polis teknikleri ile yeniden zaman geçirme şansına sahip olacaklarına oldukça sevindi. Brucheimer şöyle diyor; “Bu film aksiyon ile dolu, inanılmaz numaralara, harika yeni karakterlere ve şaşırtıcı süprizlere sahip. Daha önceki  Bad Boys filmlerini izlememiş olsanız bile, filme balıklama atlayacak onların sizi çıkaracağı bu yolculuğa bayılacaksınız. “Sonuç olarak bu iki harika ve komik aktörü iş başında izlemeyi seviyorsanız bu film tam size göre”

Filmin diğer oyuncuları, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig,  Melton, Paola Nunez, Kate Del Castillo, Nicky Jam ve Joe Pantoliano. Fas doğumlu Belçikalı Film yapımcıları Adil ve Bilall (Black Gangsta , FX Snowfall). Senaryo yazarları Chris Bremner, Peter Craig ve Joe Carnahan’dır. Filmin hikayesi Peter Craig ve Joe Carnahan’a aittir. Jerry Bruckheimer, Will Smith ve Doug Belgrad filmin yapımcılarıdır. Chad Oman, Barry Waldman, Mike Stenson ve James Lassiter filmde yapımcı yönetmen olarak görev alıyorlar.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir