FilmArası Dergisi

Asteriks Bu Kez Betona Karşı

Asteriks ve Oburiks’in çılgın maceraları kaldığı yerden devam ediyor!

Asteriks: Roma Sitesi, 27 Şubat’ta sinemalarda!

Jules Sezar, Galyalılardan sonsuza dek kurtulmayı aklına koymuştur. Galyalıların köyünün yer aldığı ormanı yok ederek, köyü dev bir beton yığınına çevirip, Roma kültürünü cahil gördüğü bu halka empoze etmeye kararlıdır. Asteriks ve Oburiks ise köylerine ve ormandaki tek bir ağaca bile zarar verilmesinden hiç hoşlanmaz ve yeni yapılacak “Roma Sitesi”ne karşı çıkar, inşaatı durdurmaya çalışırlar. Fakat köye ilk binanın yapılmasıyla Roma vatandaşları buralara hızlıca yerleşmeye başlarlar.

Yeni taşınan Romalılar’dan kazandıkları para zamanla Galyalıların da aklını çeler. Yaklaşan tehlikenin farkına varan Asteriks ve Oburiks, Büyüfiks’in hazırladığı özel sihirli karışımı içer ve yine heyecan yüklü bir maceraya atılıp, kahramanlığa soyunurlar. Acaba Sezar bu sefer istediğini elde edebilecek midir?

Fragman

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017