Antep Kısa Film Festivali Başlıyor

Bu yıl Antep Kısa Film Festivali,19-21 Kasım 2021 tarihlerinde Gaziantep Forum AVM Cinemaximum sinema salonlarında gerçekleşecek.

Antep Kısa Film Festivali’nde jüriliği Oyuncu Ceren Moray, Akademisyen ve Sinema Yazarı Fırat Sayıcı, Yapımcı Armağan Lale ve Yönetmen Ceylan Özgün Özçelik üstlenecek. Jüri,Ulusal Kısa Film Yarışması Kurmaca ve Belgesel Kategorileri’ nde 10’u belgesel 26 kısa filmden en iyilerini belirleyecek. Heyetin başkanlığını Oyuncu Ceren Moray üstlenecek.

En İyi Kısa Kurmaca Film ve En İyi Kısa Belgesel Film sahipleri 3.000 TL ödüle hak kazanacak. Ayrıca seçkide yer alacak tüm filmlere 300 TL gösterim ücreti ödenecek.

Bu yıl 67’si belgesel 239 kısa filmin başvurduğu festivalde seçilen 41 film izleyici ile buluşacak aynı zamanda jüri üyeleri ve filmlerin yönetmenleriyle söyleşiler gerçekleşecek. 26 kısa filmin yarışma seçkisinde, 15 kısa filmin gösterim seçkisinde yer aldığı seanslarda gösterimler ücretsiz olupwww.bigbangveberisi.com adresi üzerinden izleyici kayıt formu doldurulması gerekiyor.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir