FilmArası Dergisi

American Sniper’ı Tahtından Edecek

SüngerBob KarePantolon 3D filminin Kuzey Amerika açılışında yüksek gişe yaparak Clint Eastwood’un American Sniper filminden birinciliği alması bekleniyor.

Gişe uzmanları, Nickelodeon TV dizisine dayanan 66 milyon dolarlık filmin Paramount Animation ve Nickelodeon Movies için iyi bir miktar olan 35-40 milyon dolar arasında (daha fazlasını bekleyenler de var) açılış yapmasını bekliyorlar. Bu aile filmi, geçtiğimiz hafta sonu okyanus ötesinde beş bölgede 8 milyon dolar hasılatla güzel bir açılış yaptı.

SüngerBob KarePantolon 3D, tüm dünyada 130 milyon dolar hasılat yapan başlangıç filminden on yıl sonra vizyona giriyor. İlk filmin yönetmeni, televizyon dizisinin yaratıcısı Stephen Hillenburg idi. Bu kez dizinin yazarı ve sorumlu yapımcısı Paul Tibbitt filmin yönetmeni olarak karşımıza çıkıyor. Antonio Banderas ise kötü bir korsanı oynuyor.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017