14 Ocak’ta Sinemalarda

Hazal Kaya ile Onur Tuna ve Enis Arıkan’ın başrolleri paylaştığı ‘Benden Ne Olur?’ 14 Ocak’ta seyirciyle buluşuyor. Film, Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli çok satan kitabından uyarlandı.

Hazal Kaya’nın başrolde yer aldığı Benden Ne Olur? sinema salonlarına seyircinin içini ısıtacak bir hikayeyle geliyor. 21’inci yüzyılın modern kadının en eğlenceli temsilcisi Sertab Bal’ın kimi zaman komik kimi zaman hüzünlü maceraları seyirciye keyifli anlar yaşatacak.

Hazal Kaya’nın samimi ve neşe dolu performansıyla hayat bulan Sertab Bal, günümüz şehirli genç kadınlarının bir yansıması. Sertab Bal’ın hayallerini yaşamak için giriştiği serüvenler izleyiciye adeta deneyimledikleri hayatı izletecek.

ASLI T. KIZMAN’IN ÇOK SATAN KİTABINDAN UYARLANDI

Film, kitabıyla binlerce kişi tarafından sevilen hikayesi ve başarılı oyuncularının yanı sıra, kamera arkasında da dev bir buluşmayı gerçekleştiriyor.

Medyapım ve Ay Yapım’ın güçlerini dünya devi CJ ENM ile birleştirerek yapımcılığını üstlendikleri ‘Benden Ne Olur?’ aylarca en çok satanlar listesinin zirvesinde yer alan Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli kitabından uyarlandı.

Son dönemin en sevilen ve pek çok farklı mecrada büyük ilgi gören kitabı, sinemaya Aslı T. Kızmaz ve Müge Öztürk uyarlarken, Murat Şenöy de yönetmenliğini üstlendi.

HAZAL KAYA, ONUR TUNA VE ENİS ARIKAN BAŞROLLERDE

İlk tanıtımı ile büyük ilgi gören ve başta kitabın hayranları olmak üzere tüm sinemaseverlerin ilgisini çeken Benden Ne Olur’un başrolünde Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan yer alıyor.

Benden Ne Olur’un ana kahramanı tüm çevresinin kendisinden beklediği ‘düzenli’ hayatı bir türlü olduramamış, istediği şeyler hakkında sürekli fikir değiştiren, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadın olan Sertab Bal.

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.