FilmArası Dergisi

“Yüz Yüze” Geri Geliyor!

Mike Werb ve Michael Colleary’nin yazdığı, John Woo’nun yönettiği 1997 yapımı olan Yüz Yüze (Face/Off) filmi yeniden çekiliyor.

FBI Ajanı Sean Archer (John Travolta), çocuğunu öldüren ve sekiz yıldır peşinde olduğu terörist Castor Troy (Nicholas Cage)’in Los Angeles’a yerleştirdiği bir biyolojik silahın peşindedir. Castor’ın öldüğü iddiaları üzerine Sean Archer, estetik ameliyatıyla yüzünü değiştirerek Castor’un yerine geçerek örgüte sızar. Ancak Castor ölmemiştir. Komadan çıkar çıkmaz o da aynı yöntemle Sean Archer’ın yerine geçer ve aralarındaki mücadele başlar.

Hollywood Reporter’ın haberine göre 1997 yapımı olan Yüz Yüze Paramount Picture tarafından yeniden çekilecek.Liseli Polisler 2 ve Cloverfield Paradoksu filmlerinin senaristi olan Oren Uziel’in kaleme alacağı filmin oyuncu kadrosu hakkında bir olmamakla beraber, yapımcı koltuğunda Hızlı ve Öfkeli’nin yaratıcısı olan Neal Mortiz’in oturacağı iddialar arasında yer almakta.

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017