Yenilmezler: Ultron Çağı’ndan Rekor Açılış!

Geçtiğimiz Cuma vizyona giren Yenilmezler: Ultron Çağı, Türkiye’de tüm zamanların en iyi Disney, en iyi Marvel ve en iyi süper kahraman filmi açılışını yaparak bir ilke imza attı.

Marvel Stüdyoları’nın tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip süper kahramanların yeni filmi, Türkiye’de ilk üç günde tam 470.312 kişi tarafından izlenerek, 5.959.874 TL hasılata ulaştı.

Marvel’dan Yenilmezler: Ultron Çağı filmi, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de gişeyi resmen salladı. Film, vizyona girmesini takip eden ilk üç günde (Cuma-Cumartesi-Pazar) hem hasılata hem de kişi sayısına göre tüm zamanların en iyi Disney, en iyi Marvel ve en iyi süper kahraman filmi açılışına imza atarak rekor kırdı. Yenilmezler: Ultron Çağı Türkiye’de ilk üç günde 470.312 seyirci rakamına ulaşarak 5.959.874 TL hasılat elde etti.

Film aynı zamanda hem hasılata hem de kişi sayısına göre tüm zamanların en iyi ikinci yabancı film açılışını gerçekleştirirken, yerli filmler de dahil tüm filmler arasında ilk 20’de yerini aldı.

Yenilmezler Ultron Çağı: Vizyonda!!!

1 Mayıs’ta vizyona giren Yenilmezler: Ultron Çağı’nda, Tony Stark uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler ters gider ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar. Hain Ultron yaklaşırken, onun korkunç planlarını durdurmak Yenilmezler’e düşer.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir