FilmArası Dergisi

Yeni Türkiye Sineması Nereye Gidiyor?

Sinema yazarı Suat Köçer, Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nin düzenlediği “Türkiye Sineması’nın Bugünü ve Yarını” başlıklı söyleşiye konuşmacı olarak katılacak.

Bayrampaşa Belediyesi Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nin (BAYGEM) ev sahipliğinde gerçekleştirilen sinema söyleşileri devam ediyor. Film Arası Dergisi Yayın Yönetmeni ve Yeni Şafak Gazetesi Sinema Yazarı Suat Köçer, BAYGEM’in düzenlediği “Türkiye Sineması’nın Bugünü ve Yarını” başlıklı söyleşiye konuşmacı olarak katılacak. Türkiye sinemasının bugünkü mevcut durumunu değerlendirecek olan Köçer, sinemadaki yeni arayışlar, türlerle ilgili deneyimler ve Kürt Sineması ile ilgili düşüncelerini konuklarla paylaşacak. Köçer ayrıca konuklardan gelen sorulara da yanıtlar verecek.

“Türkiye Sineması’nın Bugünü ve Yarını” konulu söyleşi yarın saat 18.30’da, Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde.
Bilgi için: 0 212 567 80 53

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017