‘Yarım Kalan Aşklar’ 10 Eylül’de Yayında!

Yerli online izleme platformu BluTV’nin yeni projelerinden, başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in yer aldığı Yarım Kalan Aşklar dizisinin yayın tarihi yayınlanan ilk bölüm fragmanıyla açıklandı. Dizi 10 Eylül’de yayınlanacak.

Yarım Kalan Aşklar, bir kaza sonucu hayatını kaybedip, farklı bir bedende dünyaya geri dönen bir adamın hikayesini konu ediyor.

Yapımcılığını TIMS&B Productions’un yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Umur Turagay yer alıyor. Ünlü oyuncular Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’e usta oyuncular Cem Davran ve Ezel Akay eşlik ediyor.

Dizinin Konusu

Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan ve meslektaşı olan Elif’in mutlu bir ilişki vardır. Çift, mutluluklarını evlilikle taçlandırmaya karar verir. Ancak onlar evlenecekleri günü beklerken, korkunç bir olay meydana gelir. Ozan, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeder. Ancak Ozan, başka birinin bedeninde dünyaya geri döner. Hayata yeniden dönen Ozan’ı bekleyen iki görev vardır. Ozan, kendisini kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e gerçekleri anlatmak için harekete geçer.

Yayınlanan fragmanı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=X2dYOAlxyi4

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir