Yalnız Kurtlar’ın Fragmanı Yayınladı!

Dünyaca ünlü iki ismi, George Clooney ve Brad Pitt’i 16 yıl aradan sonra buluşturan Yalnız Kurtlar (Wolfs) filminin ilk fragmanı yayınlandı. Aksiyon komedi türündeki filmde birlikte çalışmak zorunda kalan iki adamı canlandıran yıldız oyunculara Amy Ryan, Austin Abrams ve Poorna Jagannathan eşlik ediyor.

Örümcek Adam filmlerindeki başarılı yönetmenliği ile bilinen Jon Watts’ın yönettiği “Wolfs / Yalnız Kurtlar”, 20 Eylül’de vizyonda olacak. Sinema dünyasının kült filmleri arasında yer alan Ocean’s serisinde ikonik iki karaktere hayat veren ve son olarak Coen Kardeşlerin 2008 yapımı Burn After Reading (Aramızda Casus Var) filminde birlikte yer alan George Clooney ve Brad Pitt, “Yalnız Kurtlar” filminde yeniden bir araya geliyor.

16 yıl sonra iki yıldızı buluşturan aksiyon komedi filminde Clooney ve Pitt, yalnız başlarına çalışmaya alışmış fakat bir görev için birlikte çalışmak zorunda kalan iki profesyonel iş bitiriciyi canlandırıyor. Bir suçu örtbas etmek için tutulan iki “yalnız kurt”, olayların beklenmedik şekillerde kontrolden çıktığı bir geceyi yaşarlar.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Yalnız Kurtlar”, 20 Eylül’de vizyonda olacak.

Filmin Künyesi:

Yönetmen ve Senaryo: Jon Watts

Yapımcı:

Grant Heslov
George Clooney
Brad Pitt
Dede Gardner
Jeremy Kleiner
Jon Watts
Dianne McGunigle

Yürütücü Yapımcı: Michael Beugg

Oyuncular:

George Clooney
Brad Pitt
Amy Ryan
Austin Abrams
Poorna Jagannathan

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir