Vikinglerin Ayısı DiCaprio’nun Ayısına Karşı

DiCaprio’ya Oscar yolunu açan en önemli sahnelerden biri de kuşkusuz ayı ile dövüştüğü anlardı. Vikings dizisi de bu akıma uydu ancak şimdi sosyal medya hangi sahnenin daha gerçekçi olduğunu tartışıyor…

leo-dicaprio-filmarasidergisi6. kez aday olduğu 88. Oscar ödülleri töreninden bu kez Oscar heykelciği ile dönmeyi başaran Leonardo DiCaprio’nun, The Revenant filminde bir ayıyla dövüştüğü sahne çok konuşulmuştu.

Vikings izleyicileri, bu sahnenin çok benzeriyle dizinin 4. sezonun 3. bölümünde karşılaşacak. Dizinin cesur karakteri Björn, tıpkı Leo gibi, bir ayıyla karşı karşıya gelecek.

Ancak Björn, The Revenant’taki görsel efektle yaratılan ayının aksine, gerçek bir ayıyla kozlarını paylaşacak.

aad,tg-3j740vkyeawNLa_WTfw“Björn” karakterini canlandıran  Alexander Ludwig, kendi sahnelerinin DiCaprio ile kıyaslanması istendiğinde ise şakayla karışık şu yanıtı veriyor: “Çekimlerde aklıma ilk şey şu oldu: Şu işe bak, The Revenant, Vikings’in bu bölümünden daha çok izlenecek… O sahneler neydi öyle? Kahretsin Leo!

Bu sahneler için uzun süre gerçek ayıyla çalışan oyuncu, gerçek hayatta bir insanın, saldırgan bir ayıyla karşılaştığında hiç şansı olmayacağını belirtiyor. (NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir