FilmArası Dergisi

Ünlü Oyuncu Batman Kadrosunda

2021 yılında vizyona girmesi planlanan Batman filminin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Matt Reeves, Batman rolünde Robert Pattinson, dedektif rolünde Jeffrey Wright ve dün ortaya çıkan haberle Catwoman’ı Zoe Kravitz canlandıracak.

Robert Pattinson

2017 yılından itibaren Batman filmlerinin yönetmeni olan Matt Reeves, Ben Affleck’in Batman olmayacağı kararı üzerine yeni bir Batman arayışı içine girmişti. Alacakaranlık serisi filmleriyle tanınan Robert Pattinson’un Batman olacağı kararından sonra ekibin diğer karakterlerinin seçilme serüveni başladı. Cattwoman için çeşitli isimler geçse de nihai karar son olarak Big Little Lies dizisinde karşımıza çıkan Zoe Kravitz oldu.

Zoe Kravitz

Catwoman rolünü 2012 yılı Kara Şövolye yükseliyor da Anne Hathaway, daha öncesinde Michelle Pfeifer ve Halle Berry canlandırmıştı.

Warner Bros ve DC’nin ortaklığıyla çekilecek filmin vizyon tarihi 25 Haziran 2021.

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017