Üçüncü Sezonu Onaylandı

Amazon Studios, bir Upload sezonu daha yüklüyor!

Greg Daniels’ın (The Office, Parks and Recreation) bilimkurgu komedisinin üçüncü sezonu, dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede yalnızca Prime Video’da yayınlanacak.

“Hologramlı telefonların, 3D gıda yazıcılarının ve otomatik marketlerin günlük hayatın vazgeçilmezleri olduğu teknolojik olarak gelişmiş bir gelecekte” geçen komedinin ikinci sezonu 11 Mart 2022’de yayınlanmıştı. Amazon, dizinin o günden beri Prime’da en çok izlenen 10 dizi arasından inmediğini söyledi.

Amazon Global TV Başkanı Vernon Sanders yaptığı açıklamada, “Upload, Prime Video’da en çok izlenen orijinal komedilerden biri olmaya devam ederek gerçek bir hit oldu” dedi. “Seri, teknolojinin ve insanlığın geleceği için sonsuz olasılıkları birbirine bağlamaya ve kışkırtmaya devam ediyor. Dinamik yaratıcı ekip ve yetenekli oyuncularla birlikte Greg’in kendine özgü komedi anlayışı inanılmaz. Müşterilerimiz için bir sezon daha sipariş ettik. İnanılmaz derecede gurur duyduğumuz, dünya çapında karşılık bulan bir dizi yaptılar.”

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.